Smart Boliganalyse

Vaskerom - Kjeller

Bygning, generelt

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

- Begrenset med tilluft til vaskerom, ikke flat terskel. Anbefalt luftespalte er 1 cm over 0,8 meter.

- Ingen ventilering av vaskerommet, dette bør etableres.

- Foretatt kontroll av sluket på våtrommet. Eldre støpejernssluk. Ikke registeret klemt membranløsning i sluket.

- Takstmannen har foretatt kontroll av fallforhold på våtrommet ved hjelp av en punktlaser. Greie fallforhold på vaskerommet.

- Takstmannen gjorde ved hjelp av et Protimeter MM2, søk etter fuktindikasjon, ingen unormale verdier ble registrert.

- Vaskerommet er ikke bygget som fullverdig våtrom, fungerer dog med dagens tilstand.

Beskrivelse

Vaskerom i kjelleren, med flislagte overflater på vegger og gulv. Det er både opplegg og plass til vaskemaskin i rommet. Det er lagt elektriske varmekabler i gulvet.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS