Smart Boliganalyse

Grunn og fundamenter

Grunn og fundamenter, generelt

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Ut fra registrerte forhold synes fundamenteringsmetoden å være tilfredsstillende til tiltenkt funksjon. Det tyder på at byggegrunn kan være stabil.

Det presiseres imidlertid at det ikke er foretatt noen som helst geotekniske undersøkelser og derved er det kun svært begrensede muligheter for nøyaktig kunnskap om byggegrunn og stabilitet som kan gjøres.

Tg er gitt med tanke på alder.

Beskrivelse

Bygget er antatt fundamentert med lettklinker/betong og støpte kjellergulv til fast masse eller stabile masser.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS