Smart Boliganalyse

Vinduer og dører

Vinduer

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Ingen synlig skader eller mangler så langt det er mulig å se på overflater innvendig og utvendig. Enkle stikktakninger som stikkprøver avdekte ikke råte. Ingen synlige punkteringer, men normal brukstid for isolerglass er 20 år.

De eldste vinduene fra 1980 TG 2.

Beskrivelse

Malte trevinduer med to-lags isolerglass i stor grad fra 2003. To vinduer - ett i gang i 1 etg og gang i loft etg er fra 1980. I stue er det 3 vinduer som ikke har stempel. 2 stk PVC vinduer i loft vest skiftet før siste eier overtok boligen.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS