Smart Boliganalyse

Bad - 3. Etasje

Generell

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Våtrommet må oppgraderes for å tåle normal bruk etter dagens krav.

Andre tiltak: Våtrommet må totalrenoveres. Alle forhold med tettesjikt, våtsone, sluk m.m. må dokumenteres.

Beskrivelse

Badet er oppført en gang før 1997 og er antatt bygget som et selvbyggerprosjekt av en av de tidligere eierene. Det foreligger ingen dokumentasjon på utførelsen.

Badet er utstyrt med toalett, dusjhjørne og servant. Plastsluk plassert i dusjsonen. Badet er ventilert via en ventilasjonsventil antatt koblet på byggets ventilasjonssjakt med naturlig oppdrift.

Tiltak

Grunnet badets alder og usikker utførelse anbefales det at badet renoveres innen kort tid, evt. får tilpasset et lukket dusjkabinett som vil begrense vannbelastning på gulv og vegger.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS