Smart Boliganalyse

Vaskerom /bod - 2 Etasje

Generell

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Våtrommet må oppgraderes for å tåle normal bruk etter dagens krav.

Våtrommet må totalrenoveres. Alle forhold med tettesjikt, våtsone, sluk m.m. må dokumenteres. Andre tiltak:

Beskrivelse

Rommet anses ikke som et vaskerom, men en bod uten sluk med varmtvanntank og opplegg til vaskemaskin. Rommet har ikke membran mm og anses derfor ikke som et våtrom.

Total renovering av rommet må derfor kunne forventes for å holde dagens standard.

Tiltak

Rommet må total renoveres hvis det skal holde dagens standard. I tillegg må det etableres sluk i rommet. (Muligheter å benytte rør til et toalett)

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS