Smart Boliganalyse

Bad/vaskerom - 1. Etasje

Overflater Gulv

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Det er påvist avvik i fallforhold til sluk i forhold til krav i forskrift på byggetidspunktet. Det er påvist at høydeforskjell fra topp slukrist til gulv/synlig topp membran ved dørterskel er mindre enn 25 mm.

Det må foretas utbedring av fallforhold. Andre tiltak: Våtrommet fungerer med dette avviket.

Beskrivelse

Gulvet er flislagt. Rommet har elektriske varmekabler. Fall mot sluk er målt til 12 underkant terskel med oppkant og trolig oppbrett av membran ved dør på 30 mm.

Tiltak

Våtrommet fungerer med avviket så lenge det dusjes i kabinett. Det må foretas utbedring av fallforhold for å lukke avviket.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS