Smart Boliganalyse

Vaskerom - U. etasje

Sluk, membran og tettesjikt

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Mer enn halvparten av forventet brukstid er passert på slukløsningen. Mer enn halvparten av forventet brukstid er passert på membranløsningen.

Beskrivelse

Det er plastsluk og synlig vinylbelegg som tettesjikt. Fra byggeåret.

Tiltak

Andre tiltak: Installering av tett dusjkabinett anbefales. Overvåk tilstanden jevnlig. For å få tilstandsgrad 0 eller 1 må tettesjiktet skiftes ut, men tidspunktet for når dette er nødvendig er vanskelig å si noe om. Overvåk tilstanden jevnlig. For å få tilstandsgrad 0 eller 1 må slukløsningen skiftes ut og sannsynligvis må også membransjiktet skiftes/utbedres. Det er imidlertid vanskelig å si noe om tidspunktet for når dette er nødvendig. Sluket må sjekkes og rengjøres jevnlig.

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS