Smart Boliganalyse

Toalettrom - 1.Etasje

Overflater og konstruksjon

NT logo

Notat fra tilstandsrapport

Tilstandsvurdering

Toalettrom mangler tilluftsventilering, f.eks. spalte/ventil ved dør. Toalettrom har kun naturlig avtrekk fra rommet, NS 3600 krever mekanisk avtrekk for å kunne gi TG 0/1.

Beskrivelse

Toalettrom 1.etg.

Laminat på gulv, smartpanel på vegger.

Gulvstående toalett og lite servantskap med slett front og hel servant.

Tiltak

Det bør etableres tilfredsstillende tilluft til toalettrom, f.eks. luftespalte ved dør e.l. Andre tiltak: Det må foretas tiltak for å lukke avviket. Det bør etableres tilluft til toalettrom. Mekanisk avtrekk bør etableres på toalettrom. Lokal utbedring må utføres. Det er ikke behov for utbedringstiltak.

Utbedringskost

Under 10 000

Start en ny chat

Chat

Spør en venn eller bekjent om hjelp til å forklare dette

Tjenesten er drevet av Vendu AS (org. nr. 917 071 373). Vendu bruker maskinlæring og data for å skape digital bolig intelligens som bidrar til mer bærekraftig boliger og tryggere bolighandel. Vår ledestjerne er å hjelpe mennesker å ta gode valg, og vår oppgave er å gjøre bolighandel og bolighold tryggere og enklere.

Alle rettigheter er forbeholdt Vendu © 2021, Vendu AS